پرش لینک ها

تاریخچه

تاریخچه :

شرکت تولیدی و صنعتی صنعت یاران در مهر ماه 1363 با هدف تولید انواع فیلترهای هوای صنعتی تأسیس گردید . پس از مطالعات اولیه و اعزام کارشناسان به کشورهای انگلستان و اسکاتلند جهت آموزش و کسب دانش فنی ، ماشین آلات مورد نیاز ساخته شد و در سال 1365 نخستین نمونه آزمایشگاهی تولید گردید . توان ساخت انواع ماشین آلات جهت تولید فیلترهای گوناگون U و V شکل از جمله فیلترهای لانه زنبور ی، کیسه ای ، HP ، کفی پلیتد ، چین زنهای دوبل و تازن مدیا توسط مهندسین فنی این شرکت از جمله دلایل توسعه تولیدی آن می باشد.

صنعت یاران از بدو تأسیس تا امروز بیشترین موفقیت را در زمینه طراحی و ساخت فیلترهای هوای صنعتی در کشور به دست آورده و با بهره گیری از دانش وتوان نیروی انسانی خود توانسته است گام مؤثری در جهت خودکفائی کشور بردارد . اهم تولیدات و فعالیتهای کنترل کیفی در شرکت صنعت یاران بطور خلاصه بشرح زیر است:

الف: تولیدات

شرکت صنعت یاران بر اساس نیاز مشتریان ، نوع کاربرد فیلتر در صنایع مختلف ، راندمان های موردنیاز و مطالعه صنعت فیلتراسیون در دنیا ، انواع مختلف فیلترهای هوای صنعتی زیر را تولید می نماید : 1-فیلترهای اولیه یا پیش فیلترها

2-فیلترهای کیسه ای در ابعاد مختلف ، در حال حاضر شرکت با استفاده از جدید ترین تکنولوژی تولید و با بهره گیری از ماشین دوخت و اولتراسونیک ، فیلترهای کیسه ای ایستاده تزریقی را برای اولین بار در ایران تولید مینماید . 3-فیلترهای با راندمان بالا هپا (HEPA) و اولپا ( ULPA) که در این زمینه بعنوان نخستین تولید کننده فیلترهای مذکور شناخته شده است.

ب : کنترل کیفیت

شرکت صنعت یاران در جهت تولید هرچه بهتر و ارتقای سطح کیفی محصولات خویش ونیز رسانیدن محصولات به سطحی مطابق با استاندارد های جهانی اقدام به ایجاد واحدی تحت عنوان واحد کنترل کیفیت در سال 1370نمود . روند فعالیت واحد فوق منتج به ایجاد آزمایشگاهی جهت تست فیلترهای تولید شده ونیز مطالعات تکمیلی بر روی مواد اولیه گردید . در ادامه با همکاری دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران تونل تست اشری 76/52 (1992-1/52) جهت تست فیلترهای هوا باراندامان 20% الی 98% ساخته شد و به بهره برداری رسید و علاوه بر آن موفق به دریافت گواهی تأیید از مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران شد (تأییدیه شماره 64464 مورخ 73/11/15) پس از آن شرکت صنعت یاران  اقدام به خرید دستگاه شمارش ذرات (LPC ) نمود و امکان اسکن  فیلتر جهت سنجش راندمان آن بر اساس اندازه ذرات فراهم گردید و علاوه بر آزمون فوق با خرید دستگاه سدیم فلید برای بررسی و دقت بیشتر در اندازه گیری ذرات و صحه گذاری بر راندمان فیلتر ؛ واحد آزمایشگاه خود را تا حد قابل قبولی تکمیل نمود . 

این شرکت همچنین موفق به دریافت گواهینامه بین المللی ISO 9002 در سال 1998 و متعاقب آن ورژن جدید آن ISO 9001-2000 در سال 2004 شده و واحد تحقیقو توسعه (R&D) رانیز در سال 1383 راه اندازی نموده است .

گارانتی و خدمات پس از فروش

شرکت تولیدی صنعتی صنعت یاران ، دارای واحد فروش و خدمات پس از فروش کاملاً حرفه‌ای می باشد 

 

بیش از 300 محصول انحصاری

شرکت صنعت یاران هم‌اکنون برای کسب و کار‌های بزرگ بیش از 100 محصول انحصاری را تولید کرده‌است

 

 

70 درصد سهم بازار ایران

شرکت تولیدی صنعتی صنعت یاران با توان نیرو های متخصص هم‌اکنون 70 درصد از بازار داخلی را در‌بر‌گرفته است

 

36 سال سابقه درخشان

شرکت تولیدی صنعتی صنعت یاران از سال 1363 در صنعت فیلتر و هواساز‌های صنعتی در حال فعالیت است