پرش لینک ها

خرید انواع فیلتر صنعتی

راهنمای خرید انواع فیلترهای صنعتی و نکاتی که قبل از خرید باید به آنها توجه نمایید.

راهنمایی در زمینه خرید انواع فیلترهای صنعتی به خریداران و صنعتگران کمک می‌نماید که آنها در هنگام خرید فیلتر دچار مشکلی نشوند و فیلترها نامناسبی تهیه ننمایند. به شکلی فیلترهای متنوعی در بازار وجود دارند و که هرکدام ویژگی و مشخصات خاصی دارند و همچنین کارایی‌های متفاوتی دارند که شناخت آنها می‌تواند در خرید فیلتر بسیار کمک کند. به این علت است که راهنمای خرید فیلترهای صنعتی شامل عوامل و نکاتی متفاوتی می‌باشد. اما این نکات چه می‌باشند؟ راهنما خرید انواع فیلتر های صنعتی شامل چه نکات و مسائلی می‌باشد؟

کاربرد فیلترهای صنعتی

قبل از آنکه نکاتی را درباره خرید فیلترهای صنعتی شرح دهیم، یهتر است که به بررسی و شناخت برخی فیلترهای صنعتی بپردازیم. فیلترهای صنعتی از جمله قطعات و بخش‌هایی در یک سیستم می‌باشند که وظیفه و کار آنها این است که آلاینده‌ها و اجسام جامد را از درون سیالات عبوری بگیرند. اگر به وظایف فیلترها صنعتی با توجه به انواع صنایع مختلفی که وجود دارند و کاری که انجام می‌دهند، این فیلترها نیز انواع مختلفی دارند.

بعضی از فیلترها هستند که این وظیفه را دارند تا آلاینده و مواد مضری که در فرآیندهای تولید محصولی بوجود می‌آیند را در مسیر خروجی به دام بیاندازند. بعضی دیگر از فیلترها هستند که این وظیفه را دارند تا در محصول و سیال نهایی که وجود دارد را فیلتر نمایند و آلاینده‌ها را از آنها بگیرند. برای معرفی انواع فیلترهای صنعتی که در بازار وجود دارند می‌توان به فیلترهای هپا، لانه زنبوری، کیسه‌ای، رولی و پد و دیگر انواع فیلترهایی که در بازار وجود دارند اشاره نمود.

 

خرید انواع فیلترهای صنعتی | خرید فیلترهای صنایع | شرکت صنعت یاران

راهنمای خرید انواع فیلتر صنعتی

  • مشخص نمودن هدف و وظیفه‌ای که فیلتر مورد نظر دارد

همانطور که در قبل نیز به این موضوع اشاره کردیم، راهنمای خرید فیلترهای صنعتی شامل موارد مختلف بسیاری می‌باشد. مهمترین نکته‌ای که در هنگام خرید فلیترهای صنعتی هرکسی باید به آنها توجه نماید، هدف و مکانی که این فیلترها قرار است در آنجا مورد استفاده قرار بگیرند نیز بسیار مهم می‌باشد که چه شرایطی دارد.

اگر بخواهیم به شکلی کلی فیلترهای صنعتی را شرح دهیم به این شکل می‌باشد که، این فیلترها برای حذف آلاینده‌ها و اجسامی می‌باشند که در سیال وجود دارد و سیال را پاک می‌نماید. در نتیجه قبل از خرید و تهیه نمودن فیلترها باید نوع کاربری که فیلترها دارند نیز مورد بررسی قرار گیرند و به آنها توجه گردد.

  • زمان تعویض فیلتر صنعتی

یکی دیگر از نکاتی که پیش از خرید فیلترهای صنعتی باید به آن توجه نمایید، زمان تعویض فیلترها می‌باشد که از جمله نکات مهم قبل از تهیه فیلتر می‌باشد. در فیلترها مجراهایی برای گیر انداختن و جدا نمودن ذرات موجود در فیلترها وجود دارد، که قطعا این مجاری پس مدتی استفاده گرفته می‌شوند و توسط ذرات مسدود می‌شوند. در نتیجه این اتفاق فیلتر دیگر نمی‌تواند به خوبی کار خود را انجام دهد و دچار مشکلاتی می‌شود.

این موضوع نشان دهنده آن است که اگر فیلتر مورد استفاده از کیفیت خوبی برخوردار نباشد در مدت زمان کوتاهی مسدود می‌گردد و مشکلاتی را ایجاد می‌کند و یا نیاز به تعویض خواهد داشت و یا باید آنرا تمیز نمود.

  • راهنمای خرید انواع فیلتر های صنعتی و اینکه ویژگی یک فیلتر صنعتی مناسب چه می‌باشد؟

در قبل اشاره نمودیم که مهمترین عامل در تهیه فیلترهای صنعتی مختلف نوع کاربری می‌باشد که این فیلترها دارند. اگر بخواهیم یک فیلتر نامناسب را مثال بزنیم، می‌توانیم به فیلتری اشاره نماییم که متناسب با کاربری که آن فیلتر دارد انتخاب نشده باشد. تمیز کاری که فیلترهای صنعتی دارند نیز از جمله نکاتی می‌باشد که می‌توان به آن اشاره نمود و دارای اهمیت می‌باشد.

فیلتری را می‌تواند مناسب دانست که بتوان اجزا و قطعات آنرا تمیز نمود. مشخصات دیگری که فیلترهای مناسب دارند این است که پوسته و غشای این فیلترها از کیفیت مناسبی برخوردار باشند. منافذ و مجاری موجود در فیلترهای صنعتی باید به شکلی طراحی شوند و جنس پوسته آنها به گونه‌ای باشد که در هنگام عبور این ذرات و اجسام از این مجاری به راحتی آنها مسدود ننمایند و دچار گرفتگی در این فیلترها نشوند.

 

فیلتر صنعتی | خرید انواع فیلترهای صنایع | شرکت صنعت یاران

خرید انواع فیلترهای صنعتی

ما در شبکه‌های اجتماعی نیز دنبال کنید

اینستاگرام/آپارات

یک دیدگاه بگذارید

نام و نام خانوادگی*

وب‌سایت

دیدگاه

کارشناسان ما آنلاین هستند . لطفاً کارشناس مورد نظر را انتخاب کنید ، سپس پیام خود را بنویسید.
WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبان
پشتیبانی فروش
Available