پرش لینک ها

درباره ما

تاریخچه شرکت تولیدی و صنعتی صنعت یاران

شرکت صنعت یاران در مهر ماه 1363 با هدف تولید انواع فیلترهای هوای صنعتی تأسیس شد. پس از مطالعات اولیه و اعزام کارشناسان به کشورهای انگلستان و اسکاتلند جهت آموزش و کسب دانش فنی ، ماشین آلات مورد نیاز ساخته شد و در سال 1365 نخستین نمونه آزمایشگاهی تولید شد. توان ساخت انواع ماشین آلات جهت تولید فیلترهای گوناگون U و V شکل از جمله فیلترهای لانه زنبوری، کیسه‌ای، HP ، کفی پلیتد ، چین‌زن دوبل و تازن مدیا توسط مهندسین فنی این شرکت از جمله دلایل توسعه تولیدی آن می‌باشد.

شرکت صنعت یاران بر اساس نیاز مشتریان، نوع کاربرد فیلتر در صنایع مختلف، راندمان های مورد نیاز و مطالعه صنعت فیلتراسیون در دنیا، انواع مختلف فیلترهای هوای صنعتی از جمله فیلترهای اولیه یا پیش فیلترها، فیلترهای کیسه‌ای در ابعاد مختلف و فیلترهای با راندمان بالا هپا (HEPA) و اولپا (ULPA) را تولید می‌نماید. در حال حاضر، شرکت با استفاده از جدیدترین تکنولوژی تولید و با بهره‌گیری از ماشین دوخت و اولتراسونیک، فیلترهای کیسه‌ای ایستاده تزریقی را برای اولین بار در ایران تولید می‌کند. شرکت صنعت یاران در جهت تولید هرچه بهتر و ارتقای سطح کیفی محصولات خود و نیز رسانیدن محصولات به سطحی مطابق با استاندارد های جهانی، واحدی تحت عنوان واحد کنتر ل کیفیت تشکیل داده است که مسئولیت ارائه خدمات مرتبط با کنترل کیفیت محصولات را بر عهده دارد. این واحد با بکارگیری نیروهای متخصص و استفاده از تجهیزات و تکنولوژی های پیشرفته، به انجام امور مرتبط با کنترل کیفیت محصولات می‌پردازد و تلاش دارد تا با بررسی دقیق و کامل محصولات، مانع از عرضه محصولات نامطلوب و با کیفیت پایین شود.

این شرکت همچنین به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت، موفق به دریافت گواهینامه بین المللی ISO 9002 در سال 1998 شده است. این گواهینامه نشان دهنده این بود که شرکت صنعت یاران به دقت و مراقبت بالایی در تولید و ارائه محصولات خود می پردازد. در سال 2004، شرکت توانست ورژن جدید این استاندارد، یعنی ISO 9001-2000 را دریافت کند و از این طریق سطح کیفی محصولات خود را بهبود بخشد. همچنین، شرکت صنعت یاران در سال 1383 واحد تحقیق و توسعه خود (R&D) راه اندازی کرد. در واقع این کار شرکت صنعت یاران نشان می‌دهد که بهبود و توسعه محصولات خود را جدی می‌گیرد و برای بهبود محصولات خود تلاش می‌کند. همچنین، این واحد تحقیق و توسعه می‌تواند به شرکت در به دست آوردن فناوری‌های نوین و بهبود فرایندهای تولید کمک کند. با راه‌اندازی این واحد، شرکت صنعت یاران به رشد و پیشرفت خود ادامه داده است.