پرش لینک ها

فیلترهای مناسب تجهیزات پزشکی

فیلتر هپا (HEPA) چیست؟ فیلتر هپا H13 اصلی + عکس و ویدیو

فیلتر هپا (HEPA) چیست؟ فیلتر هپا H13 اصلی + عکس و ویدیو

محصولات متنوع شرکت صنعت یاران

فیلتر کیسه‌ای

فیلتر کیسه‌ای

محصولات متنوع شرکت صنعت یاران

تجهیزات پزشکی

تجهیزات و لوازم پزشکی به تمامی تجهیزات و امکانات، ابزارآلات، ماشین آلات مورد استفاده در آزمایشگاه‌ها و دیگر وسایل موجود گفته می‌شود که توسط تولیدکننده‌گان برای انسان‌ها جهت دست کم یکی از اهداف زیر ارائه می‌شوند:

✔️ تشخیص بیماری، پیشگیری بیماری، پایش، درمان یا کاهش بیماری

✔️ برای درمان و یا تسکین و جبران یا به تعویق انداختن صدمه یا معلولیت

✔️ اصلاح آناتومی یا یک فرایند فیزیولوژیک

✔️ کنترل بارداری

✔️ تمیز کننده و یا ضدعفونی‌کننده وسایل و محیط برای اهداف پزشکی

ایران با در دست داشتن رتبه چهارم مهندسی در دنیا با صدها تولیدکننده‌ی تجهیزات و لوازم پزشکی، حدود ۲۰۰۰ مدل از انواع مختلف تجهیزات پزشکی همانند انواع وسایل یک بار مصرف استریل و بهداشتی گرفته تا دستگاه‌های مورد استفاده در آزمایشگاه‌ها و بیمارستان‌ها و انواع مختلف بیومتریال‌ها و ایمپلنت دندان و ارتوپد و. . . را تولید می‌نماید و ۴۰۰ مدل از اینگونه محصولات پزشکی را با کلاس‌های خطر C و D تولید می‌نمایند که همگی آنها از لحاظ رعایت اصول ایمنی و عملکردی بر اساس استانداردهای ارائه شده از طرف اتحادیه اروپا، دارای پروانه ساخت وزارت بهداشت ایران هستند.

محصولات تجهیزات پزشکی که در ایران ساخته می‌شوند بر اساس ضوابط و استانداردهای اتحادیه اروپا تولید می‌شوند به شکلی که کیفیت محصولات، نیروهای کار متخصص، دسترسی به تکنولوژی و فناوری‌های روز دنیا و پایین بودن قیمت محصولات مختلف نسبت به محصولات کشورهای اروپایی از جمله شاخصه و مزیت‌های مهم این محصولات می‌باشد و از این لحاظ با محصولات کشورهای اروپایی قابل رقابت می‌باشد.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.