پرش لینک ها

فیلتر کفی پلیتد

فیلتر کفی پلیتد

محصولات متنوع شرکت صنعت یاران


فیلترهای کفی چین خورده (پلیتد) ثانویه

معرفی

فیلترهای کفی چین خورده به فیلترهای پلیتد و یکبار مصرف معروف می باشند، مدیای آن از جنس سنتتیک بوده و با راندمان های 50% الی 98% براساس استاندارد Ashrae 52/1-1992 در شرکت تولیدی و صنعتی صنعتی یاران تولید می گردد، مدیا (بستر فیلتر) با توری لمینت شده در یک طرف آن، جهت ازدیاد سطح و افت فشار کم و ممانعت از لرزش و گریز مدیا به شکل V و با عمق های متفاوت چین خورده و در فریم های مقاوم در برابر رطوبت نصب می گردد، فیلترهای کفی پلیتد جهت کاربرد در دفاتر، هتل ها، تصفیه صنعتی، فرودگاه ها، مدارس و دانشگاه ها به منظور حفاظت از افراد ساکن در برابر مواد مضر برودتی، محافظ کوئل های خنک کننده، گرد و غبار زدایی و سایر مولفه های سیستم HVAC در برابر گرد و غبار و کثیفی طراحی شده است.

فیلتر کفی | هواساز کفی | صنعت یاران

فیلترهای کفی چین خورده (پلیتد) ثانویه

معرفی

جنس و نوع مدیا یا بستر فیلتر اینگونه پیش فیلترها از نوعی الیاف مصنوعی (نبافته) انتخاب می‌شود که همراه با توری‌های محافظ با عمق‌های 50 یا 100 میلیمتر به شکل زیگزاگی و یا آکاردئونی چین خورده در داخل قاب مقوایی یا فلزی قرار گیرد.

قسمت هایی از قاب مقوایی نیز به شکلی طراحی و برش می‌خورند که امکان عبور هوا از حدود 75 درصد سطح مقطع آن را ممکن ساخته می‌سازد.

مشخصات فنی:

اینگونه پیش فیلترها که اصطلاحا به فیلتر کفی پلیتد یا پانل مشهور می‌باشند که در طبقه بندی یوروونت تحت درجه EU-3 الی EU-9 می‌باشند و نیز افت فشار اولیه آن در جریان هوای 3400 متر مکعب در ساعت، 30 پاسکال با راندمان 35 الی 40 درصد، 40 پاسکال با راندمان 45 الی 50 درصد، 55 پاسکال با راندمان 55 الی 60 می‌باشد.

فیلترهای کفی چین خورده (پلیتد) ثانویه

معرفی

مشخصات فنی:

راندمان (افیشنسی) آنها در جذب ذرات غبار آتمسفری حدود 30 الی 98 درصد و قدرت ربایش خاک مصنوعی توسط ایت پیش فیلترها طی آزمایشات مختلف با تونل تست (اشری 52.76) بین 80 تا 99.9 درصد از نقطه نظر راندمان وزنی مشاهده شده است. ابعاد عمومی اینگونه پیش فیلترها برابر 600*600 و یا 300*600 با ضخامت‌های 50 و 100 میلیمتر و 50*490*490 میلیمتر می‌باشند. افت فشار نهائی (پیشنهادی) این فیلترها با توجه به راندمانی که دارند 200 الی 250 پاسکال می‌باشد.

موارد مصرف:

یک جایگزین بسیار اقتصادی و مناسب برای فیلترهای با الیاف شیشه‌ای می‌باشند که بطور کلی به منظور افزایش دادن عمر مفید فیلترهای حساس ماننده هپا و اولپا به کار برده می‌شوند.

فیلترهای کیسه‌ای عموما در کارگاه‌های رنگ آمیزی سالن‌های رنگ خودروسازی‌ها، نیروگاه‌ها، بستر دوم هواسازها، اماکن پاک و یا به عنوان پیش فیلتر‌ برای فیلترهای لانه زنبوری با راندمان بالا (هپا) و (اولپا) مورد استفاده قرار می‌گیرند.

شرکت تولیدی و صنعتی صنعت یاران با سابقه‌ای درخشان و پر افتخار در زمینه ساخت فیلترهای صنعتی با کیفیت بالا آماده ارائه بهترین نوع فیلترهای صنعتی به شما عزیزان می‌باشد.

ما را در شبکه‌های اجتماعی نیز دنبال کنید